نتایج جستجو برای عبارت :

پاستل چیست؟

پاستل
یا گچ‌رنگ خمیره‌ای
از ماده‌های رنگی آمیخته با گچ و صمغ است که به‌صورت چوبچه درآمده‌است.
واژهٔ پاستل
مأخوذ از «پاستِلّو» در زبان ایتالیایی، به معنای خمیر به دست آمده و پاستل به معنای
خمیر مدادرنگی است؛ اما در واقع پاستل یک ابزار هنری برای طراحی و تشکیل‌شده از پودر
خالص رنگدانه و چسباننده است. رنگدانه‌های مورد استفاده در گچ‌رنگ همان‌هایی است که
در ساخت دیگر وسایل رنگ‌آمیزی همانند رنگ و روغن به کار برده می‌شوند.
پاستل شامل رنگ‌د
برای برادرزاده ی 4 سالم پاستل روغنی خریدم
البته چند ماه پیش بهش قول دادم  و هر بار که همو میبینیم یاد آوری میکنه
هر سری که میومد و منو مشغول نقاشی میدید میگفت عمه من بزرگ شدم پالت و قلمو هاتو میدی منم نقاشی بکشم بعد هدیه بدم به بابام
منم برای اینکه از سرم بازش کنم بهش گفتم اگه وقتی مشینی کنارم حرف نزنی قول میدم برات پاستل بخرم
و حالا که هوس کردم نقاشی بکشم به سبک کودکانه و یه همراه کودک هم میخوام به قولم عمل کردم

بله اینگونه است که من ع
شاید باورش براتون سخت باشه، ولی تنها اسباب بازیی که پسر من بهش علاقه داره، قابلمه ست.(خودش بهش میگه آبلا)
انواع و اقسام قابلمه؛ کوچیک، بزرگ، تفلون، مسی، روحی، زودپز، ماهیتابه، وُک، تابه دوطرفه و ... در رنگها و سایزهای مختلف، اصلا این بچه از بازی با قابلمه خسته نمیشه، یعنی عاشقانه قابلمه رو میپرسته!! گاهی وقتا که از خواب میپره، بین خواب و بیداری با ناله میگه آبلا! و اگه کله و دست و پاش به هر در و دیواری بخوره و داغون بشه، تنها چیزی که ساکتش میکنه
حرف زدن فقط با زبون نیست، با نوشتن هم. اگه حرف مداد رو بفهمی، اگه حرف پاستل رو، اگه بتونی با قلم فلزی هم زبون بشی، از کلماتش لذت می‌بری و از کلماتت لذت می‌بره؛ و اون وقته که می‌تونه برای تو طراحی کنه - و همه اینا وقتی اتفاق می‌افتن که پی فهم زبون‌های جدید باشی. مگه هنر چیزی به جز یاد گرفتن روزانه زبان‌های جدیده؟
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
با مجوز از وزارت ارشاد اسلامی
دورهای نقاشی و طراحی، رنگ روغن، آبرنگ، سیاه قلم، پاستل
ویترای،نقاشی پارچه،شمع سازی
پتینه،کاشی کاری
دوره های کارگاهی کودکان 3تا6 سال
با مدیریت خانم کاشانی عضو هنرمندان معاصر ایران
تلفن :  88579561
شهرک غرب بلوار شهید دادمان خیابان جلیلوند کوچه اول غربی پلاک19
یادتان نرود به لینک آموزش نقاشی حتما سر بزنید.
انتخاب رنگ لاک ناخن کار بسیار لذت بخشی است. اگرچه که رنگ ها و مدل های لاک بسیار متنوع است و انتخاب از میان ان ها کار راحتی نیست. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که بتوانیم کمی کار را برای خود آسان تر کنیم.
عواملی مثل فصل، تناژ پوست و شخصیت فرد می تواند به ما کمک کند که رنگ مناسب لاک را در هر موقعیتی انتخاب کنیم. انتخاب رنگ لاک ناخن به عوامل زیادی از جمله رنگ پوست و آرایش و ...بستگی دارد, برای انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن با دنیای مد همراه باشید.

ر
داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه‌های فکری خیلی‌ها، مخصوصاً خانم‌هاست و امروز برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود؛ متأسفانه با اینکه بازار لوازم‌آرایشی بهداشتی داغ است و خانم‌ها مشتری‌های اصلی و پر و پا قرص این مواد هستند اما متأسفانه اکثراً اطلاعات کافی در مورد این وسایل ندارند. میزان و نحوه مصرف نیز نیازمند داشتن اطلاعات ویژه‌ای است. شاید بتوانیم شمارا تا حدودی با دانستنی‌های لازم در این زمینه، آشنا کنیم.
سخنرانی با موضوعغدیر و حکومت اسلامیسخنران : سعید کریمی کارشناس علوم سیاسیمداح : ابوالفضل مرادخانیزمان : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸مکان : سعیدآباد، حسینیه مسجد امیرالمؤمنین (سلام الله علیه)
مسابقه خطبه غدیر
علاقمندان به شرکت در مسابقه خطبه غدیر نیاز است تا پیش از برگذاری مراسم جشن غدیر خم به مطالعه خطبه غدیر بپردازند. در روز جشن یک مسابقه زنده برگذار خواهد شد و به قید قرعه به چند نفر که به سوالات مطرح شده در مسابقه پاسخ درست بدهند جایز
طراحی و سیاه قلم چیست؟
طراحی یکی از هنر های تجسمی می باشد که هنرمند با استفاده از ابزارهای طراحی متفاوتی بر روی کاغذ ، مقوا ، شیشه ، پلاستیک طرح ایجاد می کند.(طراحی و سیاه قلم چیست؟)
ابزار هنرمند شامل مداد های گرافیکی (طراحی)  , خودکار ، جوهر (مرکب ) , مداد رنگی ، مداد  شمعی ، رنگ روغن ، آبرنگ ، زغال ، گچ ، پاستل .
انواع متفاوتی از پاک کن ها ، محو کن ها ، قلم ها ، قلم موها و… می شوند .
سیاه قلم در فرهنگ ما نوعی از نقاشی می باشد.
که در آن از قلم و مرکب سی
پارسال بیست و یکم نوامبر با امیدواریِ بلیطی در دست، سفر کردم و وقتی رسیدم شب روز بعد بود. قیمت دلار نوسان زیادی داشت و اوضاع بهم‌ریخته بود. امسال آن اوضاع هم بدتر. راستی! وقتی رسیدیم به شما چه دسته‌گل بزرگی گرفته بودی برایم! دیشب اما برایت گریه کردم، برای کفش‌هایت که پشت در خانه غافلگیرم میکرد. برای آن روز که روی پل آهنی رودخانه بودم و بابا خبر گرفت: کجایی؟ خاله‌پری را نگه داشتیم تا تو از دانشگاه برگردی.. برای اتوبوس‌های شهرک غرب که مثل هم ب
طراحی و سیاه قلم چیست؟
آموزشگاه حوض نقاشی یکی از برترین آموزشگاه های نقاشی در کرج و تهران  در زمینه آموزش سیاه قلم می باشد. آموزش سیاه قلم در ابعاد وسیعی چون سیاه قلم حیوانات ، سیاه قلم منظره و سیاه قلم چهر به صورت کاملا زنده می باشد.
طراحی یکی از هنر های تجسمی می باشد که هنرمند با استفاده از ابزارهای طراحی متفاوتی بر روی کاغذ ، مقوا ، شیشه ، پلاستیک طرح ایجاد می کند.(طراحی و سیاه قلم چیست؟)
ابزار هنرمند شامل مداد های گرافیکی (طراحی)  , خودکار

انواع مداد رنگی
انتخاب بهترین نوع مداد رنگی مساله ای است که به نوع کار و علاقه شخصی بستگی دارد. برخی از مداد ها نرم هستند و برای نقاشی های مات و لایه دار استفاده می شوند. برخی سختر هستند و برای طراحی های جزئی تر مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از آنها نیز باید بسته به جنس کاغذ انتخاب شوند.
مداد نرم در مقابل مداد سخت:اگر میخواهید نقاشی های مات یا نقاشی هایی مایل به کرمی رنگ داشته باشیداز مداد رنگی های نرم و اگر میخواهید طراحی های جزئی تر انجا
دیوار‌های گچی را با هر نوع مواد یا وسایل نمی‌توان پاک کرد، زیرا ممکن است لکه بزرگتر و
بدنماتری ایجاد شود. در اینجا روش‌های مناسب برای تمیز کردن دیوار گچی از لکه‌های مختلف مثل
مداد، خودکار و جای تابلو یاد داده شده است.
اگر دیوار خانه شما گچی است و هنوز رنگ نشده است، به طور کلی برای تمیز کردن آن می‌توانید
از مایع ظرفشویی و اسکاچ استفاده کنید. همچنین یک راه ساده و سریع برای تمیز کردن دیوار
گچی استفاده از سمباده است. برای تمیز کردن کلی دیو
دیوار‌های گچی را با هر نوع مواد یا وسایل نمی‌توان پاک کرد، زیرا ممکن است لکه بزرگتر و
بدنماتری ایجاد شود. در اینجا روش‌های مناسب برای تمیز کردن دیوار گچی از لکه‌های مختلف مثل
مداد، خودکار و جای تابلو یاد داده شده است.
اگر دیوار خانه شما گچی است و هنوز رنگ نشده است، به طور کلی برای تمیز کردن آن می‌توانید
از مایع ظرفشویی و اسکاچ استفاده کنید. همچنین یک راه ساده و سریع برای تمیز کردن دیوار
گچی استفاده از سمباده است. برای تمیز کردن کلی دیو
عید زیادی زود داره میگذره!واقعا هیچ کار خاصی نکردم!کلی برنامه داشتم و طبق معمول به نود درصدشون نرسیدمروزای اول اومدنم خیلی بحث داشتم با مامانم اما این چند روز یکم آرامش برقرار بود.عید دیدنی هم فقط یه بار رفتیم خونه عمم و یه بار اونا اومدن خونمون همین!فردا هم عازمیم شهر دانشجویی چون پس فردا عروسی دختر داییمه و اونجاست.دیگه برنمیگردم همونجا میمونم.دلم یه تنهایی چند روزه میخواد اما متاسفانه خوابگاها ١٦ ام باز میشن☹️
پارسال رو هم دوست داشتم ه
سخنرانی با موضوعغدیر و حکومت اسلامیسخنران : سعید کریمی کارشناس علوم سیاسیمداح : ابوالفضل مرادخانیزمان : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸مکان : سعیدآباد، حسینیه مسجد امیرالمؤمنین(سلام الله علیه)

مسابقه خطبه غدیر

علاقمندان به شرکت در مسابقه خطبه غدیر نیاز است تا پیش از برگزاری مراسم جشن غدیر خم، خطبه غدیر را مطالعه کنند. در روز جشن یک مسابقه زنده برگزار خواهد شد و به قید قرعه به چند نفر که به سوالات مطرح شده در مسابقه پاسخ درست بدهند جایزه د
نقاشی کردن در واقع مجسم کردن و به تصویر کشیدن رویاها و تخیلات و احساسات و حالات درونی کودک است. این نقاشی ها در برگیرنده فواید بسیاری است هرچند اکثر والدین به نقاشی های کودک شان به چشم خط خطی کردن های ساده و یا آثاری برای تکمیل کلکسیون یادگاری های کودکی مینگرند. بسیاری از روانشناسان  و مشاوران کودک با تحلیل همین نقاشی ها می توانند گره از مشکلات روحی کودکان باز کنند.
نقاشی کردن در کودکان با همان خط خطی کردن های ساده آغاز می شود. بسته به توانای

آموزشگاه نقاشی آبی - بانک اطلاعات آموزشگاه های نقاشی
مشاهده تلفن تماس و آدرس آموزشگاه «کلیک کنید»
معرفی آموزشگاه نقاشی آبی
آموزشگاه نقاشی آبی در نارمک و در حوزه آموزش هنرهای تجسمی به بانوان و کودکان زیر نظر اساتید تحصیلکرده و برتر سرکار خانم مریم تدین و سارا تدین نقاش، طراح و مشاور هنری مشغول به فعالیت میباشد و از قویترین مراکز آموزشی وابسته به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در تهران میباشد که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است
توصیه های مفید برای دانش آموزان
یکی از توصیه های بوی مهر در راستای ارتقای پایه علمی و سلامت دانش آموزان برای پدر و مادر ها و والدین سوق دادن دانش آموزان به حرف یا حرفه یا هنر است و اساسا هنر تنها در حوزه سنتی نیست بلکه در حوزه فناوری مثل یاد گرفتن فتوشاپ از اموزشگاه های فتوشاپ معتبر که ارای مدرک معتبر آموزشی از سازمانفنی حرفه ای و یا آموزشگاه های طراحی طلا و جواهر و یا اموزشگاه نقاشی کودکان فنیحرفه ای است در آموزشگاه نقاشی کودک و یا آموزش نقا
توصیه های مفید برای دانش آموزان
یکی از توصیه های بوی مهر در راستای ارتقای پایه علمی و سلامت دانش آموزان برای پدر و مادر ها و والدین سوق دادن دانش آموزان به حرف یا حرفه یا هنر است و اساسا هنر تنها در حوزه سنتی نیست بلکه در حوزه فناوری مثل یاد گرفتن فتوشاپ از اموزشگاه های فتوشاپ معتبر که ارای مدرک معتبر آموزشی از سازمانفنی حرفه ای و یا آموزشگاه های طراحی طلا و جواهر و یا اموزشگاه نقاشی کودکان فنیحرفه ای است در آموزشگاه نقاشی کودک و یا آموزش نقا
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که مدل‌های کوله پشتی جدید برای پاییز و زمستان امسال کدامند؟ فصل پاییز در راه است و با باز شدن مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان به دنبال تهیه وسایل مورد نیاز خود برای سال تحصیلی جدید هستند. یکی از این وسایل که هر دانش آموز و دانشجویی به آن نیاز دارد جدیدترین مدل‌های کوله پشتیاست. کوله پشتی حمل وسایل و کتاب‌های زیاد و سنگین را ساده‌تر می‌کند بدون آن که دستان شما را درگیر کند. اما کوله پشت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها